AKCIJA! Pasiruoškite artėjantiems šalčiams su Panasonic NE9NKE šilumos siurbliu! - tik 3628,79 LT

2013-11-14

 

Su pasibaisėjimu laukiate žiemos - pavargote nuo megztinių, antklodžių, neefektyvių orą ir odą sausinančių elektrinių radiatorių? Norisi šilumos ir komforto namuose?

Pradžiuginkite save ir savo šeimą įsigydami patikimą ir efektyvų Panasonic šilumos siurblį NE9NKE!

 

-    Šis šilumos siurblys veikia šildymo režime net  lauko temperatūra esant iki -20° C!

-    Su  inovatyvia užšalimo prevencijos technologija jūs galite mėgautis neįtikėtinai galingu ir komfortišku šildymu.

-    Jis turi ne tik šildymo, bet ir šaldymo funkciją, todėl jūs neturėsite jokių rūpesčių ir vasaros metu, galėdami mėgautis maloniu vėsiu oru jūsų namuose net karščiausiomis dienomis .

-    Šis šilumos siurblys pasižymi itin aukštu naudingo veiksmo koeficientu, kas užtikrina žymią energijos ekonomiją.

-    Jis taip pat gali sutaupyti net iki 50 % energijos  A Inverter sistemos dėka.  Tai saugo ir jūsų piniginę ir gamtą.

-    Econavi automatiškai pritaiko vėsinimo jėgą tam, kad efektyviai taupyti energiją, tuo tarpu teikiant nepertraukiamą vėsinimo komfortą ir patogumą:  Econavi aptinka saulio šviesos intensyvumo pokyčius patalpoje ir nusprendžia ar yra saulėta/debėsuota/naktis ir automatiškai sumažina energijos vartojimą, pritaikant vėsinimo reikalavimus silpnesnės šviesos sąlygomis.

-    Visada švarus ir sveikas oras su Nanoe-G oro valymo sistema: ji naudoja nano technologiją, sudarytą iš jonų ir radikalų tam, kad valyti orą patalpoje. Ji efektyviai veikia ore ir ant paviršių esančius mikro-organizmus, tokius kaip bakterijos, virusai ir pelėsiai, tokiu būdu užtikrinant švaresnę gyvenimo aplinką.

-    Su Super Quiet  technologija  jūs galėsite mėgautis tyliu netrukdančiu šilumos siurblio darbu.

-    Nauja papildoma funkcija jūsų patogumui – galimas valdymas Wi-Fi - valdykite savo kondicionierių išmaniojo prietaiso pagalba: iš iPad, iPhone, betkokio Android prietaiso arba PC su interneto ryšiu, naudojant šio priedo paslaugą. Siūlomos tokios pat funkcijos lyg būtumėte namuose: įjungimas/išjungimas, darbo režimo pasirinkimas, temperatūros nustatymas ir t.t. Valdykite savo šilumos siurblį budami betkur!

-    Jūsų patogumui šis šilumos siurblys įrengtas laikmačiu, kas leidžia jums iš anksto nustatyti jo įsijungimo/išsijungimo laiką ir pageidaujamą darbo režimą, kad šilumos siurblys rūpintųsi komfortiška aplinka už jus.

-    Lengvas valdymas ir sujungimas  su BMS: valdymo portas leidžia lengvai valdyti jūsų šilumos siurblį ir integruoti jį į tinklo sistemas.

 

Investuokite į Panasonic NE9NKE  šilumos siurblį ir jūsų laukia ne tik šilti ir jaukūs žiemos vakarai jūsų namuose, bet ir nepriekaištingas efektyvumas, santaupos ir komfortas ištisus metus, betkokiu oru.

 

Dabar tik 3628,79 LT su PVM ir standartiniu montavimu!

« Atgal